İstanbul’da en iyi dönerin adresi; Ağababa Döner – Dönerin Ağababası – Ağababa Döner

İstanbul’da en iyi dönerin adresi; Ağababa Döner

Lezzeti ve kalitesiyle 2010 yılından beri dost olarak gördüğü müşterilerini, eşsiz et lezzetiyle ağırlamaya büyük özen gösteren Ağababa Döner & Yemek Restaurant, Türk damak tadının değişilmez lezzeti olan döner kebabı ile misafirlerini buluşturuyor. İstanbul’un en iyi dönercileri arasında liderliğe yürüyen Ağababa Döner, Ümraniye’deki restaurantında sizi de bekliyor.

GELENEKLERİNDEN KOPMAYANLARA

Son dönemlerde fast -food sektörünün gölgesi, yerli lezzetlerin üstüne düşse de Ağababa Döner, geleneklerinden kopmak istemeyenler için uğrak nokta olma özelliğini koruyor.
Lezzetini deneyim ve titizliğine borçlu olan usta dönerci, en yüksek kaliteye ulaşmak için etlerini Balıkesir ve Çanakkale’den özel olarak getiriyor.

Özellikle döneri ve etleri konusunda yakaladığı maksimum kaliteyi ve lezzeti korumak, daha da iyiyi sunmak ve her zaman bir adım ileride olmak için titizlikle araştırmalar yapıyor. 

Dönerinin lezzeti ile kendini kanıtlamış, sanat ve siyaset dünyasından pek çok müdavimine ev sahipliği yapmış, İstanbul’da kaliteli et denince ilk akla gelen dönerci olan Ağababa Döner, nefis yaprak dönerlerini kendine has aroma yöntemleriyle, usta aşçılar tarafından marine ediyor ve sonrasında odun ateşinde pişirerek muazzam tada ulaşmasını sağlıyor. 


ÖZEL OLARAK GETİRİLEN ETLER İŞİN USTASINA EMANET

Günde yaklaşık olarak 1 ton gibi devasa bir tüketimin altından başarıyla kalkan Ağababa Döner, bünyesinde çalıştırdığı kaliteli personeli, işinin uzmanı döner ustası ve şık mekanıyla en iyi dönerci restoranı unvanını hak ediyor. 

Ağababa Döner, sadece et kalitesi ve lezzetiyle değil, restoran ve sunum kalitesiyle de gelen misafirlerini en üst seviyede hizmet sunabilmek amacı taşıyor.

Her ayrıntıda büyük titizlikle çalışan Ağababa Döner, çevre düzeninden havalandırmaya kadar tüm detaylarda kaliteden ödün vermemeye büyük özen gösteriyor.

Bir ev mutfağı özeniyle daima güvenilir ve deneyimli markaları ve malzemeleri kullanmayı ilke edinen Ağababa Döner, kalıcı lezzetlerin tadına varabilmek ve güzel anıları çoğaltmak adına aranan bir mekan. 

Siz de damağınızı şenlendirecek bu eşsiz bir döner keyfini yaşamak için isterseniz Ümraniye’deki restorana gidebilir isterseniz telefonlar ya da online olarak sipariş verebilirsiniz. 

Sipariş Hattı: 0(216) 420 62 62