İstanbul Anadolu yakası en iyi iftar mekanı: Ağababa Döner – Dönerin Ağababası – Ağababa Döner

İstanbul Anadolu yakası en iyi iftar mekanı: Ağababa Döner

Ramazan ayının manevi ikliminin insanları sardığı şu günlerde, kutsal ayın ruhuna uygun iftar mekanları da her yıl olduğu gibi bu yıl da ön plana çıkıyor.

Bolluk ve bereketiyle gelip gönülleri ve sofralarımı zenginleştiren Ramazan ayı, birlik-beraberlik ve yardımlaşma duygularımızı da beraberinde getiriyor. Ekmeğimizi, suyumuzu ve yemeğimizi kısacası sofralarımızı paylaştırıyor, bizi biz yapan değerlerimizi bir kez daha hatırlatıyor.

11 ayın sultanı olarak bilinen Ramazan ayında her yıl olduğu gibi sofralarımız yine en güzel iftar yemekleriyle donatılacak.

Ancak bütçeler kısıtlı olunca, ister istemez en uygun ve en ucuz iftar mekanları aranıyor. İstanbu’lda Anadolu yakasında en uygun iftar mekanı arayanları adresi,Anadolu ve Osmanlı saray mutfağının dillere destan lezzetleriyle yine Ağababa Döner olacak.

İstanbul’da ailece iftar yapılacak yerlerin başında gelen Ağababa Döner, Ümraniye’deki yeriyle sadece İstanbul’un Anadolu yakası değil Avrupa yakasından da uygun ve bol menülü iftar arayanların adresi.

Sadece ailenizle değil, iş ve arkadaş gruplarıyla tadı damağınızda kalacak olan iftar organizasyonlarıyla da Ağababa Döner’e uğrayabilirsiniz.

Birçok gurmenin de öneriler listesinde ilk sıralarda yer alan, iftar kampanyaları ve iftar çekilişleriyle de misafirlerini ağırlayacak olan Ağababa Döner’in eşsiz Ramazan menüsü, kalitesi, lezzeti, güler yüzlü ve tecrübeli personelleriyle ve en önemlisi fiyatlarıyla sizi evinizde ev sahibiymiş gibi hissettirecek.

İstanbul Anadolu yakası en iyi iftar mekanlarının başında gelen Ağababa Döner’in iftar menüsüne neler var?

İşte sizler için özenle seçtiğimiz en iyi iftar menüsü;

Ağababa 2023 İftar Menüsü

İFTARİYELİKLER: Hurma,Zeytin,Kayısı,Tereyağ,Bal,İncir,
Kaşar Peyniri,Beyaz Peynir,Domates/Salata Söğüş
ÇORBA: Mercimek Çorbası
ANA YEMEK:
1-Döner(Pilav ile)
2-Piliç Şiş veya Tavuk Pirzola,
3- Et Şiş veya Köfte (Köz Domates-Biber ile)
4-Dana Tandır veya Saç Kavurma
ARA SICAK: Sigara Böreği
SALATA: Çoban Salata
MEZE: Acılı Ezme, Çiğ Köfte, Yoğurtlu Semiz Otu
İÇECEK: Seçmeli ( Ayran, Kola, Fanta, Soda vb.)
TATLI: Seçmeli ( Kadayıf, Güllaç, Sütlaç, İncir Tatlısı )
MEYVE: Mevsim Meyve Tabağı

Ağababa İftar Menüsü 590 Tl

*(Çocuk Menüsü 5-10 Yaş Arası 390 TL’dır. )
(Not: Ağababa Döner’de tüm iftar menüleri, en sıcak ve en taze halleriyle servis edilir)

anadolu yakası iftar yerleri anadolu yakası iftar iftar yerleri anadolu yakası Anadolu Yakası iftar fırsatları iftar menüsü fiyatları İftar Fırsatları anadolu yakası iftar menü fiyatları İftar mekanları ve iftar fiyatları 2019 iftar kampanyaları 2019 Ramazan İftar Mekanları iftar mekanları ümraniye, aile iftar yemeği, istanbul iftar yemeği mekanları, istanbulda iftar mekanlari, çekmeköy iftar, dudullu iftar, ümraniye iftar, istanbul anadolu yakası iftar mekanları, iftar menüleri istanbul,iftar yapılabilecek yerler, ümraniye iftar yapılacak yerler,çekmeköy iftar yapılacak yerler,aile iftar yemeği,İftar mekanları ve iftar fiyatları,İftar mekanları fiyatları, İftar Fırsatları, anadolu yakası iftar yerleri, anadolu yakası iftar, 2023 İftar Menüsü, Ramazan menüsü fiyatları 2023, İftar menü Fiyatları 2021, İftar menü Fiyatları 2023, Ramazan Menü Fiyatları 2023, İftar menü fiyatları 2023 istanbul, 2023 iftar fiyatları, İftar Menüsü Fiyatları 2023, Ramazan menüsü fiyatları 2023, İftar fiyatları 2023