Ağababa Döner’in Kalitesiyle Sevdiklerinizi İftar Sofralarında Ağırlayın – Dönerin Ağababası – Ağababa Döner

Ağababa Döner’in Kalitesiyle Sevdiklerinizi İftar Sofralarında Ağırlayın

Ramazan Ayı’nın en büyük güzelliklerinden bir tanesi de paylaşmaktır. Bu nedenle toplu yemek organizasyonlarında sevdiklerinizle bereketli iftar sofralarını paylaşabileceğiniz en iyi mekanı sizler için tanıtacağız.

Ramazan Ayı’nın yaklaştığı bugünlerde, bu özel ayın içerisinde gerçekleştirilebilecek etkinliklerin hazırlıkları da hız kazanmaya başladı. Bu hazırlıkların başında bereketli sofraları sevdikleriyle paylaşmak isteyen kişiler ya da firmaların düzenleyeceği toplu iftar yemeği organizasyonları gelmekte. Bir firma ya da şahıs olarak düzenlemek istediğiniz toplu yemek organizasyonu için seçeceğiniz restoran oldukça önemlidir. Prestijli ve kaliteli hizmetinin yanı sıra sunduğu iftar yemekleri de lezzetiyle kendisinden bahsettirmeli. Bu anlamda sizler için kurulduğu günden bu yana kalitesini sürekli olarak arttıran, yaptığı yatırımlarla uluslararası standartların da üzerinde hizmet veren Ağababa Döner, kaliteli bir tercih olacaktır.

Ağababa Döner, müşterilerine sunmuş olduğu günlük 1 tona yaklaşan tüketimiyle ve odun ateşinde pişen nefis yaprak dönerinin yanı sıra, sunuş olduğu lezzetler arasında nefis ızgara ve kebaplar, enfes çorbalar, zeytinyağlı çeşitleri, ev yemeği tadında sulu yemekleri, meze ve tatlıları ve tüm çeşitleriyle gelenekselleşmiş Osmanlı Lezzetlerini sizlere en kaliteli şekilde sunmayı amaç edinmiş bir lezzet markasıdır. 1 tona yakın döner kebap tüketimi de tesadüfi değildir. Lezzetiyle sektörünün en yukarısında bulunan Ağababa Döner’de Ramazan Ayı’nın tüm güzelliklerini yaşayabileceksiniz. Sevdiklerinizle bir araya gelerek enfes tatları tadabilecek, şirketiniz ve sevdikleriniz için toplu iftar yemekleri organizasyonu düzenleyebileceksiniz.

Geleneksel Türk Lezzetlerinin fast food sektörünün gölgesinde kaldığı bugünlerde kalitesiyle geleneksel lezzetlere sahip çıkan, özellikle de nefis odun ateşinde pişen döneriyle döner kebaba yeni bir soluk getiren Ağababa Döner’in marka olmasındaki en büyük etkenlerden birisi doğru et seçimi, işinin uzmanı kasap ve Gıda Mühendisleri tarafından seçilen kaliteli etlerin özenle sinirlerinin ayıklanarak enfes lezzetine kavuşması için terbiye edilmesi olarak söylenebilir. Arkasında Polesan Catering gibi büyük bir firmanın gücüyle her geçen gün kalitesini yukarılara taşıyan Ağababa Döner’de 350 kişiden fazla kişinin ağırlanabileceği toplu iftar yemeği düzenlemek için elinizi çabuk tutun.