Ağababa Döner İftar Menüsü İle Sevdiklerinizi Ağırlayın – Dönerin Ağababası – Ağababa Döner

Ağababa Döner İftar Menüsü İle Sevdiklerinizi Ağırlayın

Lütfen Rezervasyon yaptırınız. 0216 420 62 62

En zengin iftar menüsü! Kebabın ve Dönerin en lezzetli halini iftarda Ağababa Döner’de yiyeceksiniz..

Çorba : Günün Çorbası Mercimek Çorbası
İftariyelik : Hurma, Bal, Tereyağ, B. Peynir, K. Peyniri, Domates/Salata Söğüş,Zeytin, Kayısı,İncir.
Ana Yemek :  1- Döner (Pilav ile)
2- Piliç Şiş veya tavuk pirzola (Sebze Garnitür ile)
3- Et şiş veya Köfte (Domates Biber ile)
4- Dana Tandır veya Saç Kavurma
Ara Sıcak :  Sigara Böreği
Salata : Çoban Salata ,Yoğurtlu Semizotu, Çiğ Köfte,Acılı Ezme
Tatlı : Fırın Sütlaç, Güllaç, İncir Tatlısı, Kadayıf
İçecek : Meşrubat (Ayran, Coca Cola, Fanta, Sprite, Soda, Su v.s) Çay

ZENGİN İFTAR MENÜSÜ 79.00 TL
(Çocuk menüsü 0-10 yaş arası 59.00 TL’dir.)
 
NOT: Ücretsiz otopark ve Mescit mevcuttur. 
Lütfen Rezervasyon yaptırınız. 0216 420 62 62

Döner kebap denilince akıllara ilk gelen isim olan Ağababa Döner, sevdikleriniz için düzenleyeceğiniz toplu iftar yemeği organizasyonlarında zengin iftar menüsü ve çeşitleriyle sizleri ağılamaktan onur duyacaktır.

İftar denilince akıllara hep sevdiğiniz insanlarla bir arada bulunabileceğiniz ve Ramazan Ayı’nın tüm güzelliklerini paylaşabileceğiniz yemek sofraları gelmektedir. Ramazan Ayının maneviyatında da paylaşmak büyük bir yer tutar. Bu nedenle sevdiklerinizle, iş arkadaşlarınızla, kısacası beraber olmak istediğiniz tüm kişilerle iftar sofrasında buluşmak istersiniz. İş arkadaşlarınızla iş hayatının stresini atmak ve bu özel ayın güzelliklerini paylaşmak için bir araya gelir, sevdiklerinizi de unutamayacakları bir Ramazan sofrasında ağırlayabilirsiniz. Bunun için de seçmiş olduğunuz restoranın öncelikle hijyen koşullarına dikkat etmesi, prestijli ve gösterişli bir mekana sahip olması, en önemlisi de sunmuş olduğu iftar menüsü oldukça zengin olmalıdır. 

Eğer iftar organizasyonu düzenlemek için kalitesine güvenmek isteyeceğiniz bir restoran arıyorsanız döner kebap denilince ilk akla gelen bir restoran olan Ağababa Döner kaliteli bir tercih olacaktır. Geleneksel Osmanlı lezzetlerini fast food sektörünün etkisinden koruyarak günümüze kadar ulaştırmış, kendisine has lezzetiyle de döner kebaptan ızgara çeşitlerine, ev yemeği tadında sulu yemeklere, ızgara ve kebap çeşitlerine, nefis çorbalara ve zeytinyağlılara kadar birçok farklı lezzeti sizlere ulaştırmayı hedef bilen Ağababa Döner, 300 kişiden fazla kişiyi ağırlayabilecek nezih ortamıyla iftar yemeği organizasyonlarınızda sizlere mükemmel bir ev sahipliği yapacaktır. 

İftar yemekleri, temiz ve hijyen koşullarına uyularak hazırlanmasının yanı sıra lezzetli de olmalıdır ki, sevdiklerinize unutamayacakları bir iftar organizasyonu sunabilesiniz. Bunun için de Ağababa Döner enfes lezzetleriyle tercihinizde en üst sıralarda olmalıdır. Özellikle de günlük ortalama olarak 1 tona yaklaşan döner sarfiyatıyla bu alanda rakipsiz olan restorandan şimdiden rezervasyonunuzu yapmak için acele edin.

 

anadolu yakası iftar yerleri anadolu yakası iftar iftar yerleri anadolu yakası Anadolu Yakası iftar fırsatları iftar menüsü fiyatları İftar Fırsatları anadolu yakası iftar menü fiyatları İftar mekanları ve iftar fiyatları 2018 iftar kampanyaları 2018 Ramazan İftar Mekanları iftar mekanları ümraniye, aile iftar yemeği, istanbul iftar yemeği mekanları, istanbulda iftar mekanlari, çekmeköy iftar, dudullu iftar, ümraniye iftar, istanbul anadolu yakası iftar mekanları, iftar menüleri istanbul,iftar yapılabilecek yerler, ümraniye iftar yapılacak yerler,çekmeköy iftar yapılacak yerler,aile iftar yemeği,İftar mekanları ve iftar fiyatları,İftar mekanları fiyatları, İftar Fırsatları,anadolu yakası iftar yerleri, anadolu yakası iftar