Ağababa Döner İftar Menüsü İle Sevdiklerinizi Ağırlayın

Ağababa Döner; gelen her misafirine, ait olma duygusu yaşatan ve zamanı kuşatıveren farklı bir mekan...


 
Lütfen Rezervasyon yaptırınız. 0216 420 62 62
En zengin iftar menüsü! Kebabın ve Dönerin en lezzetli halini iftarda Ağababa Döner'de yiyeceksiniz..
Çorba : Günün Çorbası Mercimek Çorbası
İftariyelik : Hurma, Bal, Tereyağ, B. Peynir, K. Peyniri, Pastırma, Domates/Salata Söğüş,Zeytin, Kayısı,İncir.
Ana Yemek : 1- Döner (Pilav ile)
2- Piliç Şiş (Sebze Garnitür ile)
3- Sucuk Izgara (Domates,Biber ile)
4- Aşağıda belirtilenlerden 1 tanesi verilecektir.
• Adana Kebab • Biftek • Piliç Pirzola • Kuzu Şiş
Ara Sıcak : Paçanga BöreğiAra Sıcak
Salata : Çoban Salata ,Yoğurtlu Semizotu, Çiğ Köfte
Tatlı : Fırın Sütlaç, Güllaç, İncir Tatlısı, Kadayıf, Kabak Tatlısı
İçecek : Meşrubat (Ayran, Coca Cola, Fanta, Sprite, Soda, Su v.s) Çay
 

ZENGİN İFTAR MENÜSÜ 57.50 TL
(Çocuk menüsü 0-10 yaş arası 37.50 TL'dir.)


 
NOT: Ücretsiz otopark ve Mescit mevcuttur.
Lütfen Rezervasyon yaptırınız. 0216 420 62 62


 


Ağababa'da Ramazan

Döner kebap denilince akıllara ilk gelen isim olan Ağababa Döner, sevdikleriniz için düzenleyeceğiniz toplu iftar yemeği organizasyonlarında zengin iftar menüsü ve çeşitleriyle sizleri ağılamaktan onur duyacaktır.

İftar denilince akıllara hep sevdiğiniz insanlarla bir arada bulunabileceğiniz ve Ramazan Ayı'nın tüm güzelliklerini paylaşabileceğiniz yemek sofraları gelmektedir. Ramazan Ayının maneviyatında da paylaşmak büyük bir yer tutar. Bu nedenle sevdiklerinizle, iş arkadaşlarınızla, kısacası beraber olmak istediğiniz tüm kişilerle iftar sofrasında buluşmak istersiniz. İş arkadaşlarınızla iş hayatının stresini atmak ve bu özel ayın güzelliklerini paylaşmak için bir araya gelir, sevdiklerinizi de unutamayacakları bir Ramazan sofrasında ağırlayabilirsiniz. Bunun için de seçmiş olduğunuz restoranın öncelikle hijyen koşullarına dikkat etmesi, prestijli ve gösterişli bir mekana sahip olması, en önemlisi de sunmuş olduğu iftar menüsü oldukça zengin olmalıdır.

Eğer iftar organizasyonu düzenlemek için kalitesine güvenmek isteyeceğiniz bir restoran arıyorsanız döner kebap denilince ilk akla gelen bir restoran olan Ağababa Döner kaliteli bir tercih olacaktır. Geleneksel Osmanlı lezzetlerini fast food sektörünün etkisinden koruyarak günümüze kadar ulaştırmış, kendisine has lezzetiyle de döner kebaptan ızgara çeşitlerine, ev yemeği tadında sulu yemeklere, ızgara ve kebap çeşitlerine, nefis çorbalara ve zeytinyağlılara kadar birçok farklı lezzeti sizlere ulaştırmayı hedef bilen Ağababa Döner, 300 kişiden fazla kişiyi ağırlayabilecek nezih ortamıyla iftar yemeği organizasyonlarınızda sizlere mükemmel bir ev sahipliği yapacaktır.

İftar yemekleri, temiz ve hijyen koşullarına uyularak hazırlanmasının yanı sıra lezzetli de olmalıdır ki, sevdiklerinize unutamayacakları bir iftar organizasyonu sunabilesiniz. Bunun için de Ağababa Döner enfes lezzetleriyle tercihinizde en üst sıralarda olmalıdır. Özellikle de günlük ortalama olarak 1 tona yaklaşan döner sarfiyatıyla bu alanda rakipsiz olan restorandan şimdiden rezervasyonunuzu yapmak için acele edin.Teknet Tasarım