Ağababa Döner İftar Menüsü İle Sevdiklerinizi Ağırlayın

REZERVASYON : 0216 420 62 62


En zengin iftar menüsü! Kebabın ve Dönerin en lezzetli halini iftarda Ağababa Döner'de yiyeceksiniz..
ÇORBA anadolu yakası iftar yerleri iftar menüsü fiyatları İftar Fırsatları anadolu yakası
Günün Çorbası Mercimek Çorbası
İFTARİYELİK
Hurma, Bal, Tereyağ, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri,
Domates/Salata söğüş, Zeytin, Kayısı, İncir
ANA YEMEK
1- Döner (Pilav ile)
2- Piliç Şiş veya tavuk pirzola (Sebze Garnitür ile)
3- Et şiş veya Köfte (Domates Biber ile)
4- Dana tandır.
ARA SICAK
Paçanga Böreği
SALATA
Çoban Salata, Yoğurtlu Semizotu, Çiğ Köfte
TATLI
Fırın Sütlaç, Güllaç, İncir Tatlısı, Kadayıf, Kabak Tatlısı
MEYVE TABAĞI
Karışık Meyveler
İÇECEK
Meşrubat (Ayran, Coca Cola, Fanta, Sprite, Soda, Su v.s) Çay
Lütfen Rezervasyon yaptırınız. 0216 420 62 62
       

ZENGİN İFTAR MENÜSÜ 67.50 TL
(Çocuk menüsü 0-10 yaş arası 47.50 TL'dir.)


 
NOT: Ücretsiz otopark ve Mescit mevcuttur.
Lütfen Rezervasyon yaptırınız. 0216 420 62 62Ziyafete dönen iftar menüsü: Ağababa Döner


11 Ayın Sultanı diye adlandırılan Ramazan ayında tutulan oruçları taçlandırmak elbette sevdiklerinizle birlikte yapılan iftarlardan geçiyor. Peki ‘İstanbul’da en iyi iftar mekanı neresi’ sorusunun cevabını biliyor musunuz?

İslam aleminin dört gözle beklediği Ramazan ayı nihayet yaklaştı. Önümüzdeki 15 Mayıs’ı 16 Mayıs’a bağlayan gece ilk sahurumuzu yapıp oruca niyetleneceğiz. İftar vaktinde ise, Ramazan’ın bereketi sofralarımızı sararken aç ve muhtaçları da elbette gözeteceğiz.

Sevgili peygamberimiz de (SAV) Ramazan ayında iftar vaktine özel önem verilmesini tavsiye edip‘Oruç tutan kimsenin çok sevindiği iki zaman vardır. Biri akşam iftar ettiği zaman, öteki de Rabbine kavuştuğu zaman. Müslümanlar, oruç açmakta acele ettikleri sürece hayır içinde yaşarlar’ demiştir.

İstanbul’da Anadolu Yakası’nda hem göze hem de damağa hitap eden Ağababa Döner, bu Ramazan ayında da sizi ve sevdiklerinizi en lezzetli ve en ekonomik iftar menüleriyle ağırlamak için hazırlıklarını tamamladı.

Yaklaşık 10 yıldır Ümraniye’de hizmet veren ve gurmeler tarafından İstanbul’un en iyi dönercileri arasında gösterilen Ağababa Döner’in işletmecisi Himmet Polat, Anadolu yemek kültürünü İstanbul’da en iyi şekilde temsil etmek için deneyimli ve alanında uzmanlaşan şef kadrosuyla, bu yıl da Ramazan ayında konuklarına en ekonomik iftar menüsünü sunmanın çabası içinde olduklarını söylüyor.

İstanbul Anadolu yakasında en çok tercih edilen iftar mekanlarından ilk akla gelen Ağababa Döner, geleneksel Osmanlı mutfağının yanında günümüz Türk mutfağının seçkin lezzetlerini de her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da misafirlerine özenle sunacak.Peki, döner menüsüyle adından oldukça söz ettiren Ağababa’da iftar menüsünde sizi neler bekliyor?


Geniş ve ferah mekanda masanız öncelikle oldukça zengin iftariyelikle donatılır, sıralı olarak nefis çorbanız gelir, ardından Ağababa ustalarının özenle hazırladığı ara sıcaklar ile döner başta olmak üzere köfte ve ızgara çeşitleriyle iftar keyfiniz zirve yapacak. Bu kadar mı? Tabi ki hayır. Meyve ve tatlı servisimizle masanız hiç boş kalmayacak. Ve son olarak 40 yıl hatırı olsun diye közde kahve ikramımızla değerli misafirlerimize ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyoruz.

400 kişilik kapasitesiyle Anadolu yakasındaki iftar mekanları arasında da Ağababa Döner’de toplu iftar rezarvasyonları da yaptırabilirsiniz. Ağababa Döner’in iftarlık menüsü ve fiyatı


ZENGİN İFTAR MENÜSÜ 67.50 TL
(Çocuk menüsü 0-10 yaş arası 47.50 TL'dir.)


anadolu yakası iftar yerleri iftar menüsü fiyatları İftar Fırsatları anadolu yakası

anadolu yakası iftar yerleri anadolu yakası iftar iftar yerleri anadolu yakası Anadolu Yakası iftar fırsatları iftar menüsü fiyatları İftar Fırsatları anadolu yakası iftar menü fiyatları İftar mekanları ve iftar fiyatları 2018 iftar kampanyaları 2018 Ramazan İftar Mekanları iftar mekanları ümraniye, aile iftar yemeği, istanbul iftar yemeği mekanları, istanbulda iftar mekanlari, çekmeköy iftar, dudullu iftar, ümraniye iftar, istanbul anadolu yakası iftar mekanları, iftar menüleri istanbul,iftar yapılabilecek yerler, ümraniye iftar yapılacak yerler,çekmeköy iftar yapılacak yerler,aile iftar yemeği,İftar mekanları ve iftar fiyatları,İftar mekanları fiyatları, İftar Fırsatları,anadolu yakası iftar yerleri, anadolu yakası iftar


Teknet Tasarım